top of page
Пошук

КОРАБЛІВ ТУТ ЩЕ НЕ БУЛО…

18.05.2023 – 07.06.2023

Володимир Глухоманюк

КОРАБЛІВ ТУТ ЩЕ НЕ БУЛО… - це мальовнича розповідь про унікальні кораблі, судна, човни, що перебувають на службі у людини. Експозиція включає кілька мальовничих серій, полотна різної жанрової та тематичної спрямованості.

В дитинстві весь свій вільний від навчання час я віддавав будівництву моделей в

судомодельній лабораторії Палацу піонерів Києва. Так, пристрасть до кораблів та човнів супроводжує мене протягом усього життя. Саме тому, маючи академічну художню освіту, як художник-мариніст, у своїй творчості я віддаю перевагу морській тематиці, де основою сюжетів картин є кораблі та човни. Для мене вони живі істоти, кожен із своїм характером.

Кажуть, що в моїх морських серіях багато сталі та чоловічої енергії. Можливо, це правда?! Динамічний дизайн, обводи корпусів, величні надбудови танкерів, крейсерів, пароплавів, вітрильників, риболовних човнів – все має естетично завершені форми, які у всі часи надихали художників-мариністів!

Мій морський живопис — данина поваги морякам, корабелам, інженерам, волонтерам, та всім, хто служив та продовжує служити на флоті.

Всі роботи доступні.

Запрошую на борт!

Володимир Глухоманюк

Серія «ПТАШИНИЙ БАЗАР» частина #5, полотно /олія, 30х25см, 2021р.«Корабель-маяк AMRUMBANK у плавучому доці», cерія "ЕМДЕН", частина #3, полотно/олія, 50х40см, 2023р.«Вантажне судно EILEEN C у плавучому доці»Серія "ЕМДЕН" частина #2, полотно /олія, 70х40см, 2023р.«Вантажні судна ELISABETH та FINLAND в порту EPAS Emden» Серія "ЕМДЕН", частина #1, полотно/олія, 70х40см, 2023р.«МАЯК HELLEN ON HIDDENSEE», cерія "МАЯКИ", частина #3, полотно/олія, 30х50см, 2023р.«ХОЛОДНИЙ ТУМАН. МАЯК WESTMOL», cерія "МАЯКИ", частина #2, полотно/олія, 50х30см, 2023р.